O čem a pro koho je HRko?

Chceme v Ostravě ukázat, jak budovat firemní kulturu pomocí malých projektů, které firmu ve výsledku posunou o několik generací dál. 6 personalistů z předních firem, které aktivně svou firemní kulturu budují, vám ukáže na jednom konkrétním projektu, jak se to dá rozjet i bez velkých rozpočtů (jen s vlastním nadšením).

15.10.2020 od 08:00
Dolní oblast Vítkovice - Brick House

Co o HRku řekli účastníci

Dobrý den Souad,

jako účastník pracovní skupiny jsem byl nadšen. Za mě se jedná o nápad, který je pro mě novinkou. Ocenil jsem možnost prodiskutovat témata, která se ukázala, že trápí všechny. Pro mě osobně jsem získal více klidu a jistoty s tím, že “ostatní” jsou na tom stejně. Na řadu témat jsem byl schopen odpovědět a předat naše zkušenosti.

David Locker z Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o. - Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.

FESTIVAL HRko

Zajímají nás HR témata, protože kde jinde, než na HR (personálním oddělení) se ve firmách rozdělují benefity 😉 A my máme všechny benefity na jedné kartě 💳. Účastnili jsme se proto skvělého HR festivalu ve Vítkovicích, které si říká HRko – HR párty & Festival HR a je zaměřený na to, jak zlepšovat život lidí ve firmách. Ukazuje, jak budovat firemní kulturu pomocí malých projektů a my jim jednoznačně fandíme. Děkujeme organizátorům za pozvání a také všem, kteří se u nás zastavili na speciální Gusto čaj 🍏 Více takových akcí!

GUSTO karta na Facebooku -

Je to 2 dny, co jsem přijela HRko – HR párty & Festival HR a pořád ve mně doznívají úžasné dojmy z celé konference. Skvělé přednášky, výborná organizace, nabíjející atmosféra… 🥰

Prostě Ostrava je super. 😍 Kde jinde uvidíte krasobruslaře Tomáše Vernera v roli moderátora bavit celé publikum nebo si na ulici s ostatními účastníky zazpíváte včelku Máju…. Jen a jen v Ostravě. Už se těším na další ročník 😀

Edita Dostálová na Facebooku -

HRko 2019 s Tomášem Vernerem je pecka! V roli moderátora je fakt skvělý! Výborný výběr organizátorů Petr Juříček a Jiří Kratochvíl! 👍👍👍 Pracovnímu právu a personalistice zdar!

Radan Janoš na Linkedin -

Jestli jsem se na něco nejvic na HRku těšila, tak to byl Libor Zemanek a jeho pripadovka “ firma bez šéfa “ . Nezklamal má očekávání 👍

Gabriela Bartáková na Linkedin -

Je skvělé, když je práce také zábavou a když člověk pozná své kolegy v jiném prostředí než je kancelář. Proto miluju #konference, neboť na nich se kromě spousty případových studií, tipů a triků dozvíte i více o svém šéfovi. A co si budeme povídat, u piva nebo vína se firemní trable řeší lépe… 😉 Díky David Locker a Leo Huang za skvělou týmovou akci a věřím, že nám dnešní HRko přinese novou inspiraci a svěží vítr do plachet. ⛵

Dominika Kortusová na Linkedin -

RMT s.r.o. již potřetí na skvělé konferenci HRko v Ostravě. Děkuji Petr Juříček a Jiří Kratochvíl a jejich úžasným kolegyním a kolegům za perfektní akci. Těším se na další HRko v roce 2020.

Tereza Gregorová na Linkedin -

“A nejhorší na tom je, že se vám to podařilo s dělníky, teď už není na co se vymlouvat.” I tohle jste nám řekli včera po naší prezentaci na HRko. Jsme šťastní, že jste tam byli, že jste poslouchali, že máte obrovskou chuť do toho jít taky. Je v tom naděje, že věci už se lámou – budoucnost není o autoritě, KPI, řízení lidí. Je o samostatných týmech, zodpovědnosti, důvěře. Funguje to, držíme vám palce! A kdyby ten příběh potřeboval slyšet váš šéf, dejte vědět, rádi to přijedeme popovídat. Díky celému organizačnímu týmu, byl to zážitek 👍🏻. Vy, kdo jste to letos nestihli, už si napište do kalendářů – 15. 10. 2020 v Ostravě.

Alexandra Hubáčková na Linkedin -

HRko 2019, Ostrava – Užili jsme si to, děkujeme všem. Nebylo absolutně možné dostat mé konzultanty na jednu společnou fotku. Rozprchli se směrem k přednáškovému sálu, byli neustále v akci a potkávali zajímavé lidi. Dobrá práce chlapi!

Peter Urbanec na Linkedin -

Nejlepší konference ever…

HRko fan -

Mělo to spád, řečníci byli normální lidé, příběhy byly inspirativní.

HRko fan -

Nejvíc se mi líbily samotné případovky. Každá byla zaměřená velmi konkrétně, vyplývaly z nich ponaučení, postupy, nápady, prostě cokoliv, co dokáže člověk přenést do prostředí své práce. Nebylo to jen chození okolo, ale přesné příklady.

HRko fan -

Líbila se mi odlehčená atmosféra, profesionální a zábavné prezentace, perfektní catering a možnost navazování kontaktů napříč profesemi.

HRko fan -

Opravdu zajímavý počin – skvělý výkop. Nejvíce zaujal příběh Sazka. Podání příběhu Michaela Valetová. Pan Ott byl z jiné dimenze – trochu moc napřed oproti realitě výrobních firem v MSK – jinak ovšem velmi poučné. Nejvíce rezonoval lidský příběh trablů v Tatře.

HRko 2017 -

Přiznám se, že to bylo tak dobře připravené a mělo to naprosto bezproblémový průběh, že netuším, v čem by se to dalo ještě vylepšit. Už se těším na příští rok!

HRko 2017 -

Zdravíme z HRko. Jedna z největších HR konferencí právě začíná. 🙋‍♂️ Bude to velké! Na našem workshopu od 13:35 hod navíc Ludek Kremser představí novinky ve Scholasticus, na kterých jsme v posledních měsících usilovně makali 💪. Drobná vylepšení, ale i nové moduly. Máte se určitě na co těšit 👍 P.S. Věřím, že zde bude hodně lidí, se kterými se známe pouze přes LinkedIn, takže budu rád, pokud se za mnou zastavíte, ať se můžeme alespoň osobně pozdravit 🙂 hashtag#hrkohashtag#brickhousehashtag#scholasticushashtag#tmshashtag#volejterediteli

Jan Lipový - Scholasticus

Díky 🙏 Jiří Kratochvíl & Petr Juříček za možnost vystoupit na dnešním hashtag#HRko . Díky i za účast všem, co se přišli podívat. 😳

Štěpán Bartyzal - Štěpán Bartyzal

Minulý týden byl ve znamení konference HRko. Celou akci uváděl Tomáš Verner a diskutovalo se například nad neomezenou dovolenou nebo firmou bez šéfa. Holky z HR se jako ambasadorky účastnily i pracovní skupiny, kde mimo jiné řešily témata hodnocení či kompetenční modely. Jsem rádi za takovou konferenci, která je o konkrétních projektech, postupech a výsledcích! 😊👍

KVADOS - KVADOS

Novinka: Recruitment stage

Letos plánujeme jednu velkou novinku. Zatímco minulý rok jsme na HRko přidali Festival HR řešení, kde si najdete nové řešení, benefit nebo firemní vzdělávání. Tak letos si na HRku můžete najít i nového kolegu nebo kolegyni do týmu. Ve spolupráci s VŠB rozjíždíme pilotní projekt Recruitment stage, kde se představí min. 10 budoucích absolventů, kteří projdou i barevnostní psychodiagnostikou a ti se vám představí formou krátkého elevator pitche. A když vás zaujmou, můžete je vzít do týmu.

Proč nesmíte na HRku chybět?!

KONKRÉTNÍ HR PROJEKTY

Nebudeme se bavit o všem, co v HR firma dělá, ale jen o jednom konkrétním projektu, který může být inspirací i pro vaši firmu.

KONKRÉTNÍ HR POSTUPY

Jen jeden HR projekt, který pomohl zlepšit nábor zaměstnanců, obraz firmy na pracovním trhu nebo vylepšit firemní kulturu. Zároveň se dozvíte přesné kroky, jak přednášející projekt rozjel a nasadil. 

KONKRÉTNÍ HR VÝSLEDKY

Žádné selfpromo, žádný firemní marketing. HRko je o číslech, konkrétních postupech a výsledcích. Rychle a srozumitelně, ať získáte návod na to, jak to použít i u vás ve firmě.

 

Pracovní skupina pro 10 účastníků: nejpraktičtějí produkt na HRko

Pracovní skupina je uzavřená mastermind skupina pro 10 účastníků pod vedením zkušeného kouče, který diskusi řídí. Pro vstup do Pracovní skupiny stačí zakoupit 3 běžné vstupenky na HRko 2020 s tím, že skupiny se může účastnit 1 osoba za firmu. Pracovní skupina je ideální platforma pro sdílení zkušeností a názorů na konkrétní problematiku, určená především pro personalisty, markeťáky a šéfy firem. Zhruba měsíc před začátkem HRko budete mít možnost nominovat do debaty na Pracovní skupině své téma, poté každý z účastníků skupiny bude hlasovat o nejlepší téma a do debaty na Pracovní skupině se dostanou 2 vítězná témata, která se zde řeší. Výstupem pro vás bude názor lidí z rozličných společností a na různých pozicích. Jedná se o vůbec nejpraktičtější produkt, který na HRko v rámci programu získáte.

S jakými společnostmi se v Pracovní skupině potkáte?

 

Koupit vstupenkuSpíkři ročníku 2020: VEMA hlavní stage

Lukáš Hejlík
MODERÁTOR & Gastromapa Lukáše Hejlíka
"Hraju v @listovani a dělám Gastromapa Lukáše Hejlíka. Mám appku, knihu 365, partu @gastrokrouzek, anketu @foodblogroku, pestrý život a skvělou rodinu." Takhle se na Instagramu prezentuje ten, koho asi netřeba představovat. Lukáš Hejlík, herec a výrazná osobnost české gastroscény a také moderátor čtvrtého ročníku HRko 2020!
Hana Williams Musilová
Member of the Board, LIKO-S a.s.
LIKO-S je výrobní firma, která ke svým lidem i podnikání přístupuje tak trochu jinak. Na HRku letos vystoupí Hana Williams Musilová, členka řídícího bardu, která o sobě říká: "Jsem zástupcem druhé generace naší rodinné firmy, kterou v roce 1992 založil náš táta společně s maminkou. Společně s mým bratrem a manželem se s vášní staráme a rozvíjíme náš rodinný business, po boku našich zkušených manažerů, stavařů, strojařů a jednoduše všech našich lidí. Baví nás to, protože jsme přesvědčení o tom, že naše podnikání má smysl. Věříme, že nejlepší je být nejlepší!"

Hodnocení na Atmoskopu: JAKÝ JE ZAMĚSTNAVATEL 85% | KOLEGOVÉ 92% | NADŘÍZENÍ 83%

Obsah případovky Systém hodnocení a řízení firmy přes malé týmy:
Systém hodnocení a řízení firmy přes malé týmy
Jak zajišťujeme to, aby lidé byli zapojeni do výsledku svého týmu
Jak sdílíme s našimi lidmi zisky z firmy
Proč si naši lidé dělají sami svoji výplatu
Co dělat, když to na konci měsíce nevyjde?
Proč firmu dělíme na malé ,,firmy‘‘ uvnitř firmy
Co dělat s tím, když jsou ve firmě neziskové ,,firmy‘‘, ale musí generovat zisk
A jak z toho všeho mít nakonec ještě radost!
Alena Zímová
HR specialista strategie a rozvoje VZP
Alena je absolventkou právnické fakulty MU v Brně. Po více než 17ti leté právní a manažerské praxi se již plně věnuje řízení a rozvoji lidských zdrojů z pozice HR projektového manažera. Své právní vzdělání a manažerské zkušenosti doplnila o řadu výcviků z oblasti leadershipu a rozvoje, je mentorem, akreditovaným koučem a mediátorem. Působí jako lektor a externí vyučující na Univerzitě Palackého. Specializuje se na velké změnové projekty, ve kterých aplikuje koučovací přístup a principy, jejichž je vytrvalou propagátorkou a šiřitelkou. Ve VZP ČR vytváří a realizuje zejména programy zaměřené na podporu interní i externí komunikace či rozvoj manažerských dovedností vždy s přímým zapojením dalších zaměstnanců či manažerů pojišťovny. Na HRko #4 přiveze interní rozvojový projekt VZP ČR velké postojové změny u pracovníků front office zaměřený na plošné zavedení a dlouhodobou udržitelnost standardů péče o klienta a proklientského přístupu na 180 klientských pracovištích Všeobecné zdravotní pojišťovny.

1190 hodnocení na Atmoskopu: JAKÝ JE ZAMĚSTNAVATEL 80% | KOLEGOVÉ 80% | NADŘÍZENÍ 81%
Ladislav Onderka
Recruitment, Selection&Onboarding Leader pro ČR, SK a Maďarsko v IKEA Česká republika
Neutuchající nadšení pro lidi a jejich rozvoj se prolíná jeho téměř dvacetiletou praxí v HR. V IKEA se jako Recruitment, Selection&Onboarding Leader pro ČR, SK a Maďarsko setkává s výzvami, které jsou známé všem HR manažerům – jak vybrat správné lidi do týmu, jak udržet loajalitu zaměstnanců, jak vytvořit lepší podmínky pro rodiče s malými dětmi nebo zaměstnance ve věku 50+. Láďa má v tomto směru bohaté zkušenosti, o které se s vámi rád podělí. Nechte se inspirovat přístupem IKEA, která se stala love brandem nejen v prodeji nábytku a bytového zařízení, ale i jako zaměstnavatel. A to vše určitě díky skvělé firemní kultuře a IKEA hodnotám.

399 hodnocení na Atmoskopu: JAKÝ JE ZAMĚSTNAVATEL 79% | KOLEGOVÉ 82% | NADŘÍZENÍ 80%
Zuzana Melicheríková
HR director @ Rohlík.cz
Zuzana vede už druhým rokem HR v nejprogresivnějším e-supermarmarketu Rohlík.cz, a to je skvělá kvalifikace k tomu, vystupovat na HRko 2020. Mimo Rohlíku má Zuzana dlouholetou praxi ve sféře e-commerce, kdy působila na stejné pozici třeba v MallGroup, Storyous nebo Alza.cz. Tahle případovka je součástí duální přednášky s TCC online, kde se zaměříme na nábor pomocí technologií.

Naklonujte si své Superman(k)y aneb předurčeni k úspěchu
Přednáška založená na praktickém a reálném případu realizovaném pro online supermarket Rohlik.cz. Představíme společně online nástroj Job Matching z dílny TCC online, díky kterému klient dokáže už při náboru identifikovat kandidáty, kteří nejvíce ladí s firemní kulturou přes klíčové kompetence. Propojením firemních kompetencí, měřitelných výsledků a psychodiagnostických metod získává firma silný nástroj pro skutečně efektivní nábor.
Marta Fabiánová
Managing Director TCC online
Marta je výkonnou ředitelkou společnosti TCC online, která vyvíjí a dodává online nástroje pro HR. Jde zejména o širokou škálu dotazníků a testů v rámci online psychodiagnostiky, zaměstnanecké průzkumy a nástroje pro získávání a poskytování zpětné vazby (nejen) od zaměstnanců. S řešením od TCC online jste se mohli setkat na minulém HRku, kdy se prostřednictvím nástroje Perfeed získávala hodnocení jednotlivých přednášek a workshopů. TCC online také aktivně spolupracuje s online supermarketem Rohlík.cz na výběru zaměstnanců. Na HRku 2020 vás tedy čeká duální přednáška se Zuzanou Melicheríkovou, o tom, jak lze prostřednictvím nástroje Job Matching již při náboru identifikovat kandidáty, kteří ladí s firemní kulturou přes klíčové kompetence.

Naklonujte si své Superman(k)y aneb předurčeni k úspěchu
Přednáška založená na praktickém a reálném případu realizovaném pro online supermarket Rohlik.cz. Představíme společně online nástroj Job Matching z dílny TCC online, díky kterému klient dokáže už při náboru identifikovat kandidáty, kteří nejvíce ladí s firemní kulturou přes klíčové kompetence. Propojením firemních kompetencí, měřitelných výsledků a psychodiagnostických metod získává firma silný nástroj pro skutečně efektivní nábor.
Lumír Tesař
Personální ředitel ve společnosti ŠKODA TRANSPORTATION
Lumír Tesař je personálním ředitelem Škoda Transportation a už jste ho mohli na živo zažít na prvním HRku, kde prezentoval případovku náboru mladých talentů v Česku i v zahraničí. Letos bude jeho tématem návod na to, jak pouze za pomoci interních zdrojů vytvořit a rozjet náborovou reklamní kampaň, která se stane magnetem pro lidi všech pozic. Lumír vám krok-za-krokem ukáže, jak nad kampaní přemýšleli, co je jejím cílem, kdo se na ní podílel a exkluzivně na HRku představí i všechna čísla a výstupy.
Alena Vlčková
HR MANAGER V DIGITEQ AUTOMOTIVE
Alena zastává již sedmým rokem roli HR manažerky ve společnosti Digiteq Automotive, která je 100% členem koncernu Volkswagen a zabývá se vývojem a testováním elektrických a elektronických systémů do aut, čímž pomáhá měnit svět automobilového průmyslu.

Digiteq (dříve e4t electronics for transportation) prošel v posledních letech významnou transformací. Mimo mnohé jiné ambiciózní mety si v Digitequ v roce 2016 stanovili cíl stát se jedním z nejatraktivnějších zaměstnavatelů. V té době se ten nápad zdál být utopický, nicméně přes tristní míru fluktuace (30%), problematickou pověst na pracovním trhu, nezajímavé mzdy a firmu s mnoha nespokojenými zaměstnanci se za 3 roky stali společností plné zaměstnanců, kteří si svého zaměstnavatele váží a Digiteq se stává symbolem dobré a úspěšné společnosti i pro uchazeče na trhu práce. A právě o tom, jaká byla jejich cesta, bude Alena na letošním HRku #4 vyprávět.

Hodnocení podle Atmoskopu: JAKÝ JE ZAMĚSTNAVATEL: 84% | KOLEGOVÉ: 86% | NADŘÍZENÍ: 84%

PROGRAM ještě nemáme, ale pracuje se na tom...

Festival HR & partneři HRko #4

I letos ke konferenci připojujeme Festival HR řešení. Oborové setkání profesionálů v HR a firem, které mají zajímavé produkty pro tento sektor. Naším cílem je představit vám paletu firem z různých odvětví personalistiky tak, abyste si z HRka odnesli nejen nové poznatky, ale i tipy na zajímavá řešení, která posunou vaše HR ke hvězdným výšinám. 

Linkedin & digitaalní PR
Už řadu let zajišťujeme digitální PR předním českým i moravskoslezským firmám na sociálních sítích a v online světě. Naší úzkou specializací ale také je marketing na sociální síti Linkedin, kde jsme schopni rozjet jak komunikační marketingovou kampaň pro vaši společnost s cílem posílit povědomí o vás jakožto o skvělém zaměstnavateli, ale také jsme schopni vás s Linkedin kompletně naučit. Jak tvořit obsah, jak si vyšperkovat vlastní profil nebo jak vyhledat klíčové lidi do vaší firmy.
Firemky
Organizujeme firemní akce - teambuilding, teamspirit. Pomáháme s produkcí a koordinací akcí. Tvoříme zábavné programy na klíč.
Firemky s r.o.

Chamrádova 682/28 Ostrava - Kunčičky 718 00

775949273

WINHEAD Challenger
Aplikace obsluhovaná externím týmem, která je interní sociální sítí, inspirující zaměstnance k aktivitám a inovativnímu myšlení, podporující budování firemní kultury a emloyer brandingu. Zkrátka aplikace, kvůli které vás budou zaměstnanci milovat!
Tomáš Winkler
WINHEAD Challenger

724033668

Gusto Karta
Gusto Karta je stravenková a benefitová karta. Těšíme se na Vás:-)
Gusto Karta

Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4

222 701 255

Telemedicína v oblasti vyšetření zraku pro manažery
Radovan Knap

Riegrovo nám. 179 - dům Vogl, Kroměříž

777 744 574

MBA Morava
Profesní vzdělávání s unikátním konceptem studia.
MBA Morava

Spojů 835/2 708 00 Ostrava-Poruba

+420607130428

Logistická akademie dělá svým know-how a logistickými kurzy, jež pořádá, z logistiků ještě větší profíky. Otevřené i incompany školení pro logistiky vedené profesionály z praxe, kteří vám předají maximum z daného tématu. Logistická akademie je také přední vzdělávací instituce, která certifikuje praktikující logistiky. Ti se pak mohou pochlubit světově uznávaným titulem ALog., CLog., MLog. nebo PLog.
LEAN transformace v praxi
LEAN transformace v praxi - komplexní vzdělávací programy se špičkami LEAN managementu. Studium LEAN transformace a Škola průmyslového inženýrství.
Kristina Dostálová Makovská
ProLean Consulting s.r.o.

664 01, Kanice 239

Innobooster Voucher
Innobooster Voucher je finanční nástroj dotačního titulu podpory podnikání v MSK. Cílem tohoto dotačního titulu je vytvoření nového pracovního místa pro tzv. InnoBoostera. Moravskoslezský kraj chce prostřednictvím tohoto dotačního titulu podpořit inovační potenciál malých a středních podniků, jež povede k tvorbě nových produktů/služeb či rozšíření podílu na trhu/trzích.
Víme, že každá firma je jen tak úspěšná, jak dobří lidé v ní pracují. Proto pomáháme našim klientům, aby si vybírali ty nejlepší zaměstnance, efektivně je rozvíjeli a cíleně motivovali. Poskytujeme kvalitní online nástroje pro práci s lidmi, zejména širokou škálu dotazníků a testů v rámci online psychodiagnostiky, nástroj pro 360° zpětnou vazbu, zaměstnanecké průzkumy a nástroj pro okamžitou zpětnou vazbu – Perfeed. Díky vzájemné spolupráci v rámci TCC group přinášíme klientům vyšší přidanou hodnotu a komplexní rozsah služeb.
Marcela Suková
TCC online s.r.o.

TCC online s.r.o. Rohanské nábřeží 671/15 Praha

OKBase
HR systém pro spokojené zaměstnance.
ApuTime
Vyvíjíme nástroj pro řízení a plánování aktivit v procesech s využitím umělé inteligence
Martin Lonský
ApuTime

Sokolská tř. 1263/24, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Poskytujeme komplexní právní služby se specializací na oblast pracovního a obchodního práva. Nasloucháme individuálním potřebám každého klienta a jsme zvyklí být neustále k dispozici - věříme, že právě díky této filozofii, maximálnímu nasazení v každé oblasti a našim vynikajícím výsledkům, které odrážejí naše nadšení pro právo a hodnoty, vytváříme dlouhodobá partnerství. Nabízíme nejen dlouhodobé / ad-hoc právní poradenství nebo zastoupení při řešení konkrétních soudních sporů, ale organizujeme také právní školení, a to ať již skupinová, nebo také individualizovaná „na míru“.
WOclub je česká sportovní značka z Ostravy, která se zaměřuje na produkty na posilování vlastní vahou.💪 V Česku stojí už přes 200 jejich street workoutových hřišť a pořídit si od nich můžete vše pro venkovní workout hřiště i vybavení vnitřní firemní posilovny. Vše najdete na www.WOshop.cz nebo www.woclub.cz 👈👀
WORKOUT CLUB PARKS s.r.o.

+420 773 037 074

Co získáte se vstupenkou na HRko 2020?

min. 6 konkrétních případovek z reálných HR projektů, kterými se můžete inspirovat

networking s dalšími 330+ návštěvníky

Celodenní přístup do Datové laboratoře, kde můžete s odborníky z LMC konzultovat vaše HR

navázání spolupráce s absolventy VŠ

Přístup na Festival HR řešení, kde si můžete vybrat nové nástroje vaší HR strategie

Festival stage s dalšími reálnými přepadovkami z HR

Špičkový catering od rána do večera & profi RedBull drinky & Nespresso kávu

Vstupenky v předprodeji


Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.

Za HRkem stojíme my

Jiří Kratochvíl
organizátor
Jirka organizuje akce už řadu let, do Ostravy a Opavy přivezl titány online businessu v globálním měřítku (Oliver Dlouhý, Ondřej Bartoš, Tomáš Čupr, aj.), organizoval obchodní snídaně v Opavě, moderoval ostravské Business for Breakfast a živí se marketingem na sociálních médiích.
Petr Juříček
organizátor
Petr je šéf ostravské buňky Business for Breakfast, která sdružuje podnikatele z různých oborů. Navíc je networker tělem i duší a k tématu HR má určitě co říct. I když na HRku asi mluvit nebude, ale zajistí, aby atmosféra na akci byla nezapomenutelná.
Soňa Fírková
koordinace
Soňa je u HRka od začátku a je velkou oporou našeho týmu. Stará se o bezproblémový chod celé akce i o spokojenost posluchačů i partnerů akce.
Souad Kratochvílová Kafi
Souad je v týmu čerstvě, ale odvádí skvělou práci při organizaci pracovní skupiny ambasadorů, která v roce 2019 proběhne na HRku vůbec poprvé. Zajišťuje také komunikaci na Linkedin a další organizační záležitosti.

Produktoví partneři

Podporují nás

konferenci HRko pořádá spol. ivnty s.r.o. se sídlem Kounicova 3, Ostrava. IČ 06685048

jirka@hrko.cz | petr@hrko.cz