Pracovní skupina HRko

Pro koho je Pracovní skupina určena | Co získáte | Jak to bude probíhat | Účastníci 2020 | Koupit přístup

Pracovní skupina na HRko: náš nejpraktičtější produkt

Pracovní skupina je uzavřená mastermind skupina pro 10 účastníků pod vedením zkušeného kouče, který diskusi řídí. Pro vstup do Pracovní skupiny stačí zakoupit 3 běžné vstupenky na HRko 2020 s tím, že skupiny se může účastnit 1 osoba za firmu. Pracovní skupina je ideální platforma pro sdílení zkušeností a názorů na konkrétní problematiku, určená především pro personalisty, HR markeťáky a šéfy firem.

Zhruba měsíc před začátkem HRko budete mít možnost nominovat do debaty na Pracovní skupinu své téma, poté každý z účastníků skupiny bude hlasovat o nejlepší téma a do debaty na Pracovní skupině se dostanou 2 vítězná témata, která se zde řeší. Výstupem pro vás bude názor lidí z rozličných společností a na různých pozicích. Jedná se o vůbec nejpraktičtější produkt, který na HRko v rámci programu získáte.

Moderování Pracovní skupiny se letos ujali kamarádi z JuiceUP (kteří mají s vedením master mind a facilitací bohaté zkušenosti).


Kdo je ideálním účastníkem Pracovní skupiny?

HR vás baví, baví vás práce s lidmi a děláte všechno proto, aby se kolegové ve firmě cítili skoro jako doma. Nechcete nebo nemůžete být přímo součástí Festivalu HR, ale chcete se spojit s naší myšlenkou "společnosti, která zlepšuje život lidí ve firmě". Zároveň ve firmě řešíte v oblasti personalistiky něco, s čím potřebujete poradit, pak je Pracovní skupina jako šitá pro vás.

CO ZÍSKÁTE

účast na Pracovní skupině (v objektu Food Atelier, 50 m od konání HRko 2020)
balíček 3 vstupenek
na HRko #4
zpětnou vazbu a návrh řešení na vaše HR téma od dalších 10 účastníků
širší pohled na "vaši věc" nejen od lidí z HR
účast na zahajovací Before party pro všechny tři účastníky
logo vaší firmy na HR webu HRko 2020 a  v newsletterech na všechny účastníky akce

Jak to bude probíhat?

V rámci balíčku Pracovní skupina se bude moci vždy jeden ze skupiny tří lidí za vaši firmu účastnit speciální mastermind skupiny na jedno z vybraných HR témat. Skupinu povede profesionální kouč s několikaletými zkušenostmi s vedením velkých master mind skupin. Cílem této pracovní skupiny bude stanovit si témata, která vás v oblasti personalistiky ve firmě nejvíce pálí, vybrat z nich ty nejpalčivější a společně dojít ke konkrétnímu závěru, jak danou problematiku řešit. Vy jako účastník získáte pohledy min. 9 dalších zkušených personalistů (a nejen personalistů) na řešení tématu. Tato pracovní skupina bude sestavena z maximálně 10 členů, zástupců ambasadorských společností = firem, které nedělají přímo HR produkt, ale otázky HR ve firmě aktivně řeší.

Jaké společnosti se účastní letošní Pracovní skupiny?

Gebauer a Griller Kabeltechnik

Ohlasy na pracovní skupinu

"Dobrý den Souad,
jako účastník pracovní skupiny jsem byl nadšen. Za mě se jedná o nápad, který je pro mě novinkou. Ocenil jsem možnost prodiskutovat témata, která se ukázala, že trápí všechny. Pro mě osobně jsem získal více klidu a jistoty s tím, že “ostatní” jsou na tom stejně. Na řadu témat jsem byl schopen odpovědět a předat naše zkušenosti.
Kde bych viděl prostor pro zlepšení je omezit počet zástupců za společnost na max. 2. Druhou věcí je pak vysvětlit všem na začátku pravidla pro skupinu. Není vhodné, pokud někdo dorazí pozdě, vyrušuje a nakonec ani skupinu nedotáhne.
Děkuji a budu se těšit na další případné setkání."
S pozdravem/Kind regards
David Locker
Head of Human resources
Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o.