Partner Festival HR

HRko se rozšiřuje o Festival HR. Budete u toho?

 

Kdo se k nám už přidal?

Společnost Vema vyvíjí informační systémy pro oblasti řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky. Mezi její zákazníky patří státní i soukromé organizace v ČR i na Slovensku.
Víme, že každá firma je jen tak úspěšná, jak dobří lidé v ní pracují. Proto pomáháme našim klientům, aby si vybírali ty nejlepší zaměstnance, efektivně je rozvíjeli a cíleně motivovali. Poskytujeme kvalitní online nástroje pro práci s lidmi, zejména širokou škálu dotazníků a testů v rámci online psychodiagnostiky, nástroj pro 360° zpětnou vazbu, zaměstnanecké průzkumy a nástroj pro okamžitou zpětnou vazbu – Perfeed. Díky vzájemné spolupráci v rámci TCC group přinášíme klientům vyšší přidanou hodnotu a komplexní rozsah služeb.
Marcela Suková
TCC online s.r.o.

TCC online s.r.o. Rohanské nábřeží 671/15 Praha

OKBase
Jsme česká softwarová společnost. V oboru ICT úspěšně působíme 30 let. Naše rozsáhlé informační systémy používá státní správa i komerční firmy. Najdete nás v Praze, v Brně a Ostravě. Zaměřujeme se převážně na vývoj a integraci vlastních aplikačních programových systémů. Historie, odborná znalost a dobré reference z velkých i menších projektů jsou naší konkurenční výhodou. Nejvíce zkušeností máme v sociální oblasti a oblasti zaměstnanosti. Více než 300 firem ze soukromé i státní sféry si vybralo náš program OKbase jako partnera pro správu kompletní personálně – mzdové agendy zaměstnance. Programujeme ale také například mobilní aplikace, software pro monitoring a analýzu práce robotů nebo platformu pro bezpečnou komunikaci šifrovanou technologií blockchain. Hledáte-li spolehlivého partnera pro projekt s kritickými nároky na výkon, bezpečnost a dostupnost, oslovte nás.
Jsme česká společnost zabývající se IT bezpečností, tvorbou firemních intranetových řešení, personálních procesů a digitalizace. Specializujeme se také na zakázkový vývoj softwaru. Naším klíčovým produktem je personální software Pinya HR, který v současné době používají tisíce uživatelů v Evropě a Asii. Díky mladému vývojářskému týmu přicházíme s inovativními nápady, které jsou zákazníky oceňovány v tuzemsku i celém světě. Během působení na trhu jsme realizovali řadu intranetových řešení založených na SharePoint platformě u středních i velkých firem napříč nejrůznějšími odvětvími.
Ondřej Gryc, obchodní ředitel

obchod@pinya.cz

734 558 090

Firma MultiSport Benefit působí na českém trhu již 10 let. Produktem společnosti je partnerská síť nasmlouvaných pohybových a relaxačních zařízení, kterou lze volně navštěvovat s kartou MultiSport v rámci ČR a SR. MultiSportka kompenzuje pracovní vytížení zaměstnanců. Do 99 % zařízení je s kartou MultiSport volný vstup. Součástí karty je i věrnostní program MultiClub a online platforma na cvičení My MultiSport. MultiSport vytváří také širokou škálu eventů, které zaměstnance rozhýbou a pobaví. Více na www.multisport.cz.
MultiSport Benefit, s.r.o.

Lomnického 1705/9, 140 00 Praha

+ 420 220 188 700

WINHEAD Challenger
Aplikace obsluhovaná externím týmem, která je interní sociální sítí, inspirující zaměstnance k aktivitám a inovativnímu myšlení, podporující budování firemní kultury a emloyer brandingu. Zkrátka aplikace, kvůli které vás budou zaměstnanci milovat!
Tomáš Winkler
WINHEAD Challenger

724033668

Gusto Karta
Gusto Karta je stravenková a benefitová karta. Těšíme se na Vás:-)
Gusto Karta

Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4

222 701 255

Telemedicína v oblasti vyšetření zraku pro manažery
Radovan Knap

Riegrovo nám. 179 - dům Vogl, Kroměříž

777 744 574

360 000+ spokojených studentů, 260+ odborných a soft skills videokurzů a 100+ lektorů, kteří jsou špičkami ve svých oborech. To je Seduo.cz - největší český online vzdělávací portál pro vaše zaměstnance. Dáváme jim možnost naučit se vše, co potřebují pro svou práci a osobní rozvoj. Pohodlně a bez nutnosti dojíždění na školení.

Stavte se u nás na stánku, ukážeme vám Seduo.cz pro studenty i firemní administraci, zodpovíme všechny vaše dotazy, spustíme vám zkušební verzi na 3 týdny zdarma a probereme vaše individuální potřeby.

Více informací o Seduo.cz najdete zde:
https://www.seduo.cz/pro-zamestnavatele

Kromě toho se můžete těšit na přednášky na téma firemního vzdělávání v datové laboratoři LMC.
Jana Schnappelová, marketingová manažerka,

jana.schnappelova@lmc.eu

MBA Morava
Profesní vzdělávání s unikátním konceptem studia.
MBA Morava

Spojů 835/2 708 00 Ostrava-Poruba

+420607130428

education(al) network for transformation
V EDUNETTu máme rádi praxi a tak jsme sestavili produkty, které jsou založeny především na reálných zkušenostech - STUDIUM PRŮMYSLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ a STUDIUM LEAN TRANSFORMACE. Jsou plné simulačních her, aplikací v reálném procesu, případových studií a vlastních zkušeností s transformací. Nic víc.
Ing. Miroslava Stöhrová

+420 724 257 379

Logistická akademie dělá svým know-how a logistickými kurzy, jež pořádá, z logistiků ještě větší profíky. Otevřené i incompany školení pro logistiky vedené profesionály z praxe, kteří vám předají maximum z daného tématu. Logistická akademie je také přední vzdělávací instituce, která certifikuje praktikující logistiky. Ti se pak mohou pochlubit světově uznávaným titulem ALog., CLog., MLog. nebo PLog.
Hledáte talentované studenty a absolventy, kteří budou pro vaši firmu trefou do černého? Makáte na svém employer brandingu? Kontaktujte Kariérní centrum VŠB-TUO! Prostřednictvím našeho nového k+portálu (http://kportal.vsb.cz/) a dalších služeb pro studenty máte jedinečnou příležitost budovat svou značku a oslovit přesně ty, kteří zapadnou do vaší firemní kultury. U nás najdete to pravé.
Firemky
Organizujeme firemní akce - teambuilding, teamspirit. Pomáháme s produkcí a koordinací akcí. Tvoříme zábavné programy na klíč.
Firemky s r.o.

Chamrádova 682/28 Ostrava - Kunčičky 718 00

775949273

Innobooster Voucher
Innobooster Voucher je finanční nástroj dotačního titulu podpory podnikání v MSK. Cílem tohoto dotačního titulu je vytvoření nového pracovního místa pro tzv. InnoBoostera. Moravskoslezský kraj chce prostřednictvím tohoto dotačního titulu podpořit inovační potenciál malých a středních podniků, jež povede k tvorbě nových produktů/služeb či rozšíření podílu na trhu/trzích.

InnoBooster: https://www.ms-ic.cz/expanze/innobooster-voucher/, Potřebujete člověka, který nakopne inovace služby, produktu či procesů u vás ve firmě? Rádi byste takového člověka zaměstnali, ale je pro vás až příliš nákladný? Poradíme vám, jak na to.

Expat Centre pro internationals: https://www.ostravaexpat.eu/ Zaměstnáváte cizince v THP pozicích? Nabízíme kontaktní místo a eventy pro cizince a jejich rodinné příslušníky. Máte zájem zaměstnat vysokoškolsky vzdělaného cizince? Dokážeme vás propojit a zajistit potřebný support. Potřebujete pro stávající zaměstnané cizince podpůrné služby? Stavte se, pomůžeme vám.
Zlepšujeme svět práce. Možná jste nikdy neslyšeli o LMC, ale o online produktech, které vyvíjíme a tvoříme, určitě ano. Patří mezi ně známé značky jako Jobs.cz nebo Prace.cz, ale i nové produkty jako Práce za rohem nebo Atmoskop.cz, které propojují lidi s těmi správnými nabídkami. Firmám pak usnadňujeme nábor prostřednictvím náborového systému Teamio. A se Seduo.cz šlapeme do vzdělávání zaměstnanců. Věříme totiž, že se lidé budou muset čím dál více vzdělávat, aby uspěli v měnícím se světě. Zároveň pořád děláme na něčem novém – v naší dílně je hned několik produktů, které mají dobře našlápnuto. Jsme tu rovným dílem pro HR i pro kandidáty, protože věříme v symbiózu. A také, že kdo hledá, najde.
Poskytujeme komplexní právní služby se specializací na oblast pracovního a obchodního práva. Nasloucháme individuálním potřebám každého klienta a jsme zvyklí být neustále k dispozici - věříme, že právě díky této filozofii, maximálnímu nasazení v každé oblasti a našim vynikajícím výsledkům, které odrážejí naše nadšení pro právo a hodnoty, vytváříme dlouhodobá partnerství. Nabízíme nejen dlouhodobé / ad-hoc právní poradenství nebo zastoupení při řešení konkrétních soudních sporů, ale organizujeme také právní školení, a to ať již skupinová, nebo také individualizovaná „na míru“.
Linkedin & digitaalní PR
Už řadu let zajišťujeme digitální PR předním českým i moravskoslezským firmám na sociálních sítích a v online světě. Naší úzkou specializací ale také je marketing na sociální síti Linkedin, kde jsme schopni rozjet jak komunikační marketingovou kampaň pro vaši společnost s cílem posílit povědomí o vás jakožto o skvělém zaměstnavateli, ale také jsme schopni vás s Linkedin kompletně naučit. Jak tvořit obsah, jak si vyšperkovat vlastní profil nebo jak vyhledat klíčové lidi do vaší firmy.
WOclub je česká sportovní značka z Ostravy, která se zaměřuje na produkty na posilování vlastní vahou.💪 V Česku stojí už přes 200 jejich street workoutových hřišť a pořídit si od nich můžete vše pro venkovní workout hřiště i vybavení vnitřní firemní posilovny. Vše najdete na www.WOshop.cz nebo www.woclub.cz 👈👀
WORKOUT CLUB PARKS s.r.o.

+420 773 037 074

Mládá, ale přesto zkušená firma. Jsme tým profesionálů dohromady s více než 40letou praxí v oblasti vývoje aplikací a her. Náš příběh začal před mnoha lety ve společných kancelářských prostorách herního studia. Postupem času jsme si začali uvědomovat, že chceme rozšiřovat svou oblast působnosti i ve sféře virtuální a rozšířené reality. A proto vznikla nová společnost TASTY AIR, ve které chceme zůročit naši praxi z herního a filmového prostředí a předat tyto zkušenosti do prostředí B2B. Za přidanou hodnotu TASTY AIR považujeme obrovské zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi, enginem Unity 3D a optimaliací VR a AR scén tak, aby byli přístupné komukoliv a na jakémkoliv zařízení. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy, rádi a ochotně vám odpovíme.

+420 774 954 258

JOBka je chytrá aplikace pro zaměstnance a představuje nový rozměr firemní komunikace. JOBka díky své modularitě uspokojí Vaše potřeby na efektivní komunikaci se zaměstnanci a automatizaci procesů. Buďte se zaměstnanci ve spojení, informujte je, dostávejte rychlý a přesný feedback a ulehčete si práci.

Přijďte za námi do stánku, kde se dozvíte o efektivním využití Jobky ve firmě a o úsporách času a nákladů.

Máte dotaz k partnerství na HRko? Zeptejte se nás...

Jiří Kratochvíl
organizátor
Jirka organizuje akce už řadu let, do Ostravy a Opavy přivezl titány online businessu v globálním měřítku (Oliver Dlouhý, Ondřej Bartoš, Tomáš Čupr, aj.), organizoval obchodní snídaně v Opavě, moderoval ostravské Business for Breakfast a živí se marketingem na sociálních médiích.
Petr Juříček
organizátor
Petr je šéf ostravské buňky Business for Breakfast, která sdružuje podnikatele z různých oborů. Navíc je networker tělem i duší a k tématu HR má určitě co říct. I když na HRku asi mluvit nebude, ale zajistí, aby atmosféra na akci byla nezapomenutelná.
Soňa Fírková
koordinace
Soňa je u HRka od začátku a je velkou oporou našeho týmu. Stará se o bezproblémový chod celé akce i o spokojenost posluchačů i partnerů akce.
Souad Kratochvílová Kafi
Souad je v týmu čerstvě, ale odvádí skvělou práci při organizaci pracovní skupiny ambasadorů, která v roce 2019 proběhne na HRku vůbec poprvé. Zajišťuje také komunikaci na Linkedin a další organizační záležitosti.