Partner Festival HR

HRko se rozšiřuje o Festival HR. Budete u toho?

 

Kdo se k nám už přidal?

ManpowerGroup
ManpowerGroup je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus zaměstnance a pomáhají jejím klientům dosáhnout svých cílů a zvýšit svoji konkurenceschopnost.
ManpowerGroup

Na Florenci 2116/15 110 00 Praha

+420 242 499 370

Right Indicada s.r.o.
Regionální agentura práce.
Tomáš Buchwaldek
Right Indicada s.r.o.

Denisova 639/2 (2. patro) 702 00 Moravská Ostrava

tomas.buchwaldek@indicada.cz

Firemky
Organizujeme firemní akce - teambuilding, teamspirit. Pomáháme s produkcí a koordinací akcí. Tvoříme zábavné programy na klíč.
Firemky s r.o.

Chamrádova 682/28 Ostrava - Kunčičky 718 00

775949273

WINHEAD Challenger
Aplikace obsluhovaná externím týmem, která je interní sociální sítí, inspirující zaměstnance k aktivitám a inovativnímu myšlení, podporující budování firemní kultury a emloyer brandingu. Zkrátka aplikace, kvůli které vás budou zaměstnanci milovat!
Tomáš Winkler
WINHEAD Challenger

724033668

Gusto Karta
Gusto Karta je stravenková a benefitová karta. Těšíme se na Vás:-)
Gusto Karta

Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4

222 701 255

MBA Morava
Profesní vzdělávání s unikátním konceptem studia.
MBA Morava

Spojů 835/2 708 00 Ostrava-Poruba

+420607130428

HR Exklusiv
HR Exlusiv - exlusivní externí HR oddělení.
Český Trh Práce s.r.o.
Recrutis
Recruitis je náborový software & mobilní aplikace. Pomáháme ušetřit čas, soustředit celý nábor na jednom místě, přehlednou komunikaci s kolegy, použitelnou databázi talentů.
Štěpán Bartyzal
Český Trh Práce s.r.o.

Československé armády 329/47, Hradec Králové 500 03

602123898

DAP Services
Spokojenost, angažovanost či loajalita zaměstnanců jsou parametry, které zajímají každého personalistu i manažera. Umíme je změřit a vyhodnotit pomocí barvově asociační diagnostiky CA method. Srozumitelná data v přehledných grafech se pak v rukou personalistů mohou přetvářet v relevantní prognózy o dalším fungování zaměstnanců. Jak? Na letošní konferenci HRko ukážeme hned několik příkladů.
KS mzdy PROFi a KS portál
HR systém. Personální a mzdový informační systém.
Výkaz práce
Systém pro online evidenci práce a docházky s lokalizací - obsahuje řadu doprovodných funkcí jako rozepisování práce na zakázky, nastavení sazeb, evidenci knihy jízd, či dalších výdajů, podklady pro mzdy a jiné.
Martin Hochmal, Petr Slivka
Systemart s.r.o.

Systemart s.r.o. Eliščino nábřeží 298 500 03 Hradec Králové

Scholasticus Talent Management Systém
Jedno řešení pro nábor zaměstnanců, jejich vzdělávání a hodnocení.
Scholasticus

Vavrečkova 5262 760 01 Zlín

+420607130428

proHR
ProHR je SW na profesionální a přehledné hodnocení zaměstnanců. Obsahuje moduly pro efektivní hodnocení kompetencí zaměstnanců, plánování rozvojových aktivit, mapování a vyhodnocení průběhu adaptačního procesu, testování a zjišťování zpětné vazby. Poskytuje otevřeně zpětnou vazbu jednotlivým pracovníkům, pomáhá vedoucím pracovníkům s rozvojem týmu a ukazuje výkonová kritéria manažerů.
Lubomír Urbánek
proHR leaders s.r.o.

Nadrazni 344/23, 150 00 Prague 5, Czech republic

Víme, že každá firma je jen tak úspěšná, jak dobří lidé v ní pracují. Proto pomáháme našim klientům, aby si vybírali ty nejlepší zaměstnance, efektivně je rozvíjeli a cíleně motivovali. Poskytujeme kvalitní online nástroje pro práci s lidmi, zejména širokou škálu dotazníků a testů v rámci online psychodiagnostiky, nástroj pro 360° zpětnou vazbu, zaměstnanecké průzkumy a nástroj pro okamžitou zpětnou vazbu – Perfeed. Díky vzájemné spolupráci v rámci TCC group přinášíme klientům vyšší přidanou hodnotu a komplexní rozsah služeb.
Marcela Suková
TCC online s.r.o.

TCC online s.r.o. Rohanské nábřeží 671/15 Praha

Jsme respektovaným partnerem zákazníků, kteří chtějí, mimo jiné rovněž v oblasti HR, pomocí lepšího plánování, efektivnějšího reportingu a pokročilých analýz zvýšit hodnotu svého podniku.
Jiří Voznák
INEKON SYSTEMS s.r.o.

Lighthouse, Jankovcova 1569/2c 170 00, Praha 7 – Holešovice Česká republika

LMC Datová laboratoř na HRko 2019
LMC Datová laboratoř na HRko 2019 Proč lidé nejčastěji odcházejí z firmy? Čím je naopak získáte? Jak vypadá zdravý nábor z pohledu čísel? Jak si stojíte po stránce spokojenosti zaměstnanců vůči svému odvětví na Atmoskopu? Přijďte se zeptat! Přijďte zjistit unikátní data a insighty, které jinde v této kombinaci nenajdete. Celý den vám budou k dispozici tři odborníci z LMC, kteří se dívají na trh práce z různých úhlů: Tomáš Ervín Dombrovský, analytik pracovního trhu (datové snídaně, tvář LMC v médiích), Zdeněk Němec, datový specialista oddělení HR Architecs (využití nástroje Qlik, Zdravotní karta náboru), Adam Hazdra, projektový manažer Atmoskop.cz (srovnání s trhem, využití Atmoskopu v náboru). LMC Datová laboratoř poběží celý den konání HRko 2019 v prostoru mezi rautem a velkým sálem.

Máte dotaz k partnerství na HRko? Zeptejte se nás...

Jiří Kratochvíl
organizátor
Jirka organizuje akce už řadu let, do Ostravy a Opavy přivezl titány online businessu v globálním měřítku (Oliver Dlouhý, Ondřej Bartoš, Tomáš Čupr, aj.), organizoval obchodní snídaně v Opavě, moderoval ostravské Business for Breakfast a živí se marketingem na sociálních médiích.
Petr Juříček
organizátor
Petr je šéf ostravské buňky Business for Breakfast, která sdružuje podnikatele z různých oborů. Navíc je networker tělem i duší a k tématu HR má určitě co říct. I když na HRku asi mluvit nebude, ale zajistí, aby atmosféra na akci byla nezapomenutelná.
Soňa Fírková
koordinace
Soňa je u HRka od začátku a je velkou oporou našeho týmu. Stará se o bezproblémový chod celé akce i o spokojenost posluchačů i partnerů akce.